Wieńce na Pogrzeb

Kwiaty są nieodłącznym elementem każdej ceremonii pogrzebowej. Są wyrazem podziękowania za wspólnie spędzone chwile i pożegnanie ze zmarłym. Każdy uczestniczący w uroczystościach pogrzebowych w ten sposób wyraża swój szacunek względem osoby, która odeszła.

Gotowe wzory i wieńce szyte na miarę

Wszelkie kwiaty na pogrzeb przygotowujemy zgodnie z wytycznymi wskazanymi przez rodzinę zmarłego. W naszej ofercie proponujemy duży wybór sprawdzonych, eleganckich wieńców, które znalazły uznanie naszych dotychczasowych Klientów. Gotowe wzory pomogą Państwu szybko wybrać kompozycję, która najbardziej pasować będzie do Waszych oczekiwań. Zachęcamy do zapoznania się z opublikowanymi na naszej stronie szerokim wyborem popularnych modeli kwiatów na pogrzeb.

Jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i indywidualne oczekiwania w zakresie wieńców. Nasi Klienci mogą z powodzeniem zaprojektować własny wieniec w zakresie zastosowanego rodzaju kwiatów, ich koloru, kształtu konstrukcji czy jej rozmiaru.

Oskar Wilde

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.

Dlaczego warto wybrać pracownię florystyczną ,,Charon”

Kwiaty na pogrzeb – wieńce pogrzebowe

Wybór odpowiednich kwiatów pogrzebowych może stanowić pewne zakłopotanie dla niektórych gości pogrzebu. Nasz zakład oferuje pełną pomoc w doborze odpowiednich kwiatów na pogrzeb w Poznaniu. Nasi wykwalifikowani pracownicy w rzetelny sposób doradzą jakie ułożenie kwiatów wybrać, jaki gatunek, czy kolor.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

 

Najczęściej spotykane i charakterystyczne są wieńce pogrzebowe. Na ich zakup decyduje się najczęściej najbliższa rodzina i przyjaciele pozostający w bliskich relacjach ze zmarłym. Nasze wieńce pogrzebowe wykonywane są z należytą starannością i dbałością o świeżość każdego z kwiatów.

Mogą Państwo skorzystać z gotowych propozycji dotyczących wyglądu wieńców pogrzebowych lub zaproponować własne ułożenie, a my przygotujemy je w oparciu o wszystkie wytyczne. Rozumiemy, że kwiaty są symbolem żalu i szacunku do zmarłego, a ich złożenie stanowi ostatnie pożegnanie, dlatego przykładamy wszelkich starań podczas tworzenia każdego z nich w oparciu o Państwa wymogi dotyczące rodzaju i koloru kwiatów oraz wielkości i kształtu konstrukcji.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i przejrzenia gotowych wieńców pogrzebowych, które spełniły oczekiwania naszych poprzednich klientów. Wierzymy, że znajdą Państwo kwiaty spełniające oczekiwania bądź zainspirują się do stworzenia własnego wieńca.

Wiązanki pogrzebowe

Wiązanki pogrzebowe to mniej okazałe konstrukcje kwiatowe składane na pogrzebach. Najczęściej wręczane przez dalszą rodzinę i znajomych. Mają charakter niedużych wiązanek lub bukietów kwiatowych, a czasem spotkać się można nawet, że goście pogrzebowi składają tylko jeden kwiat, najczęściej jest to róża. Wielkość kwiatów w tym przypadku nie ma żadnego znaczenia, liczy się gest i pamięć o zmarłym oraz oddanie mu szacunku poprzez złożenie kwiatów.

Zakład pogrzebowy Charon oferuje najładniejsze wiązanki pogrzebowe w Poznaniu. Gwarantujemy, że przygotowane przez Nas wiązanki spełnią Państwa oczekiwania odnośnie wielkości i rodzaju kwiatów. Postaramy się również służyć radą w kwestii wyboru odpowiednich kwiatów i ich koloru do stworzenia wiązanki pogrzebowej.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego zakładu zajmującego się sprzedażą wieńców pogrzebowych w Poznaniu zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Gwarantujemy, że wykonane przez nas wiązanki w pełni spełnią Państwa oczekiwania i będą stanowić godny symbol pożegnania i straty.

Potrzebujesz wieniec w Poznaniu? Zadzwoń: 61 851-70-00 lub 502-660-222

Przykładowe wieńce

Napisz do nas

Elegancki pogrzeb to sposób oddania hołdu zmarłemu. Jeśli chcemy, żeby ceremonia była piękna i uroczysta, wybierzmy dobry zakład pogrzebowy.

.

Kontakt
RODO
Captcha

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, zadzwoń: 61 851-70-00
lub 502-660-222

Firma Pogrzebowa "CHARON"

Garbary 36,
61-868 Poznań
Tel.: 61 851-70-00
Tel.2: 502-660-222
Mail: charon@post.pl