Wieńce na Pogrzeb

Kwiaty są nieodłącznym elementem każdej ceremonii pogrzebowej. Są wyrazem podziękowania za wspólnie spędzone chwile i pożegnanie ze zmarłym. Każdy uczestniczący w uroczystościach pogrzebowych w ten sposób wyraża swój szacunek względem osoby, która odeszła.

Gotowe wzory i wieńce szyte na miarę

Wszelkie kwiaty na pogrzeb przygotowujemy zgodnie z wytycznymi wskazanymi przez rodzinę zmarłego. W naszej ofercie proponujemy duży wybór sprawdzonych, eleganckich wieńców, które znalazły uznanie naszych dotychczasowych Klientów. Gotowe wzory pomogą Państwu szybko wybrać kompozycję, która najbardziej pasować będzie do Waszych oczekiwań. Zachęcamy do zapoznania się z opublikowanymi na naszej stronie szerokim wyborem popularnych modeli kwiatów na pogrzeb.

Jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i indywidualne oczekiwania w zakresie wieńców. Nasi Klienci mogą z powodzeniem zaprojektować własny wieniec w zakresie zastosowanego rodzaju kwiatów, ich koloru, kształtu konstrukcji czy jej rozmiaru.

Oskar Wilde

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.

Dlaczego warto wybrać pracownię florystyczną ,,Charon”

Nasze wieńce wykonujemy wyłącznie ze świeżych kwiatów – gwarantujemy ich wysoką trwałość. Kompozycje kwiatowe przeznaczone na pogrzeb ozdabiamy stosowną wstęgą, na której nadrukowujemy tekst zaproponowany przez rodzinę. Korzystając z naszej pracowni florystycznej ograniczają Państwo formalności związane z organizacją pogrzebu. Co więcej, wszelkie kwiaty na pogrzeb – także ciężkie wieńce będą przewiezione w miejsce pochówku zmarłego przez naszą firmę.

Potrzebujesz wieńca w Poznaniu? Zachęcamy do kontaktu z „CHARON”. Jesteśmy gotowi stworzyć niezapomnianą dekorację dostosowaną do potrzeb danej uroczystości. Masz pytania?

Potrzebujesz wieniec w Poznaniu? Zadzwoń: 61 851-70-00 lub 502-660-222

Przykładowe wieńce

Napisz do nas

Elegancki pogrzeb to sposób oddania hołdu zmarłemu. Jeśli chcemy, żeby ceremonia była piękna i uroczysta, wybierzmy dobry zakład pogrzebowy.

.

Kontakt
reCAPTCHA

Kontakt
reCAPTCHA

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, zadzwoń: 61 851-70-00
lub 502-660-222

Firma Pogrzebowa "CHARON"

Garbary 36,
61-868 Poznań
Tel.: 61 851-70-00
Tel.2: 502-660-222
Mail: charon@post.pl

Zakład pogrzebowy Charon Poznań

oferuje szeroki zakres usług pogrzebowych. Korzystając z naszej oferty, nie musisz brać na swoje barki całej logistyki związanej z organizacją pochówku. Skontaktuj się z naszym domem pogrzebowym, działającym na terenie Poznania i jego okolic. Pomożemy Ci w organizacji pogrzebu.