Trumny i Urny

Trumna lub Urna to nieodzowny element każdej ceremonii pogrzebowej. Ważnym jest by godnie porzegnać bliską nam osobę. W „Charon” oferujemy bogat wybór trumien i urn, doposawany do różnych potrzeb oraz możliwości.

Różnorodne wzornictwo Trumien i Urn

Dysponujemy bogatą ofertą trumien o różnorodnym wzornictwie i kolorystyce.

Trumny oferowane przez nasz zakład wyrabiane są wyłącznie z wysokogatunkowego drewna, które cechuje wysoka jakość wykonania i dbałość o szczegóły dzięki czemu możemy sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

W celu poznania całej oferty zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Wiktor Gomulicki

„Nicość! I cóż w niej złego?

              Alboż złem być może

To, czego wcale nie ma?

Nicość – ciche łoże,

w którym nie śni się nawet!

Granica wszechrzeczy!

Ujście, które dla siebie znalazł,

           ból człowieczy!

Koniec troski i zawodów,

            bo koniec istnienia”

Przykładowe Trumny

Urny i trumny pogrzebowe

Zakład pogrzebowy Charon oprócz kompleksowej usługi transportowania ciała zmarłego zajmuje się sprzedażą urn i trumien wyprodukowanych z najwyższej jakości materiałów. Rozumiemy, że ostatnie pożegnanie zmarłego to ważna i podniosła ceremonia, a miejsce, gdzie zostanie złożone jego ciało ma ogromne znaczenie, dlatego przykładamy należytą wagę do materiałów produkcyjnych oferowanych urn i trumien.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą urn i trumien w Poznaniu. Każdą z nich tworzymy z materiałów najwyższej jakości, takich jak metal, kamień, drewno, kompozyt i stal nierdzewna. Do produkcji każdej urny podchodzimy z największą starannością i dokładnością aby mieć pewność, że spełni konieczne kryteria i będzie zadowalająca pod względem estetycznym i wyglądowym.

W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór urn pogrzebowych w różnych wersjach kolorystycznych z dodatkowym zdobieniem lub bez. Oferujemy urny o różnych kształtach i wielkości. Najczęściej wybierane urny mają formę szkatułki, sarkofagu, małej trumny lub są owalnego kształtu.

Na naszej stronie mogą Państwo obejrzeć oferowane przez nas urny pogrzebowe będące w sprzedaży. Jeśli któraś urna szczególnie Państwa zainteresowała zapraszamy do kontaktu lub osobistego przyjazdu do naszego zakładu pogrzebowego znajdującego się w Poznaniu. Będą Państwo mogli obejrzeć ją na żywo i dostrzec wszystkie szczegóły.

Trumny

Charon oferuje na sprzedaż trumny w Poznaniu wyrabiane z wysokogatunkowego drewna, które cechuje najwyższa jakość wykonania i dbałość o każdy szczegół. Do produkcji używamy najczęściej drewna sosnowego i dębowego, które nadaje im szczególny charakter. Prezentujemy trumny w różnych wersjach kolorystycznych z możliwymi zdobieniami. Rozumiemy, że wybór trumny dla bliskiej osoby to dla Państwa nieprzyjemna kwestia, dlatego dokładamy wszelkich starań aby każda z nich wykonana była w należyty sposób i spełniała oczekiwania naszych klientów zarówno swoją prostotą, jak i eleganckim wyglądem.

Większość oferowanych przez nas trumien w Poznaniu wyłożone jest atłasowym materiałem ale istnieje możliwość dodania poduszek lub pamiątek zgodnie z Państwa zaleceniem.

Charon oferuje również sprzedaż trumien niestandardowych przeznaczonych dla osób wysokich i większej wagi oraz malutkich trumienek dla dzieci. Każda z nich wykonana jest w ten sam, staranny sposób, co trumny standardowe.Jeśli spadła na Państwa konieczność zakupu trumny w Poznaniu zapraszamy do naszego zakładu pogrzebowego. Gwarantujemy, że znajdą Państwo odpowiednią trumnę. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy radą i chętnie pomożemy w wyborze.

Przykładowe Urny

Napisz do nas

Elegancki pogrzeb to sposób oddania hołdu zmarłemu. Jeśli chcemy, żeby ceremonia była piękna i uroczysta, wybierzmy dobry zakład pogrzebowy.

.

Kontakt
RODO
Captcha

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, zadzwoń: 61 851-70-00
lub 502-660-222

Firma Pogrzebowa "CHARON"

Garbary 36,
61-868 Poznań
Tel.: 61 851-70-00
Tel.2: 502-660-222
Mail: charon@post.pl