Charon Zakład Pogrzebowy Poznań

Śmierć nie jest kresem naszego istnienia.
Żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach.
Albowiem to dalej my, a nasze ciała to tylko zwiędłe liście na drzewie życia
Albert Einstein

„Non omnis moria” – Zakład pogrzebowy, który pomoże w pożegnaniu

Usługi Zakładu Pogrzebowego Charon

Świadczymy usługi pogrzebowe na terenie Poznania i okolic. Zajmujemy się również międzynarodowym transportem zmarłych.

Usługi pogrzebowe

W naszej kulturze pogrzeb to religijny i moralny obowiązek, przez który okazujemy szacunek względem zmarłej osoby. Jesteśmy firmą, która posiada bogate doświadczenie w organizowaniu uroczystości pogrzebowych i załatwianiu formalności w Państwa imieniu.

Trumny i Urny

Trumna lub Urna to nieodzowny i ważny element każdej ceremonii pogrzebowej. W ofercie „Charon” znajduje się bogat wybór zarówno trumien i urn, doposawany zarówno do różnych potrzeb, gustów, jaki i możliwości rodziny i bliskich zmarłych.

Wieńce

„CHARON” proponuje szeroki asortyment różnorodnych wieńców. Dbamy o właściwą oprawę każdej ceremonii pogrzebowej. Nasza pracownia florystyczna tworzy wieńce, które pięknie ozdobią każdy grób. Proponujemy także wiązanki oraz stroiki i bukiety.

Porady Prawne

Wszystkim naszym klientom zapewniamy bezpłatną konsultację z adwokatem w sprawach związanych ze spadkiem.

O nas

Doświadczenie jakie zdobyliśmy w trakcie prowadzania domu pogrzebowego pozwala nam na sprawną i kompleksową organizację ceremonii w różnych obrządkach wyznaniowych.

Nasi pracownicy doradzą i pomogą w każdej kwestii związanej z pogrzebem lub kremacją. Dopilnują również wszelkich formalności urzędowych dotyczących pochówku.

Kompleksowe usługi pogrzebowe oraz zaangażowanie i doświadczenie naszych pracowników gwarantują godne pożegnanie bliskiej Państwu osoby.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę.

Zakład Pogrzebowy Charon – pomoc w organizacji pogrzebu

Śmierć bliskiej osoby to dla każdego trudny okres w życiu, a dodatkowych utrapień przynoszą rodzinie formalności pogrzebowe. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w organizacji pogrzebu w Poznaniu nasz zakład oferuje najlepszą pomoc.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

 

Świadczymy wysokiej jakości usługi związane z przygotowaniami do pogrzebu i jego organizacji. Specjalizujemy się w transporcie ciał na terenie Polski, Europy, a nawet poza jej granicami. Każdy pojazd przewożący jest odpowiednio wyposażony z zachowaniem wymaganych warunków klimatycznych oraz należytego bezpieczeństwa. Wybierając naszą firmę pogrzebową gwarantujemy, że ciało zmarłego zostanie terminowo przetransportowane w wyznaczone miejsce. Dom pogrzebowy Charon gwarantuje Państwu zachowanie należytej ostrożności podczas transportu zmarłego oraz profesjonalności na każdym etapie współpracy.

Dodatkowo, możemy wyręczyć Państwa w zakupie garnituru lub sukienki oraz zajmiemy się ubraniem i wymaganą pielęgnacją zmarłego. Do naszych zadań należy również drukowanie klepsydr.

Nasz zakład pogrzebowy w Poznaniu oferuje również trumny i wieńce na sprzedaż, dzięki czemu wszystkie formalności mogą Państwo załatwić w jednym miejscu. Wierzymy, że stanowi to ogromne ułatwienie dla Państwa i pozwoli jak najszybciej zakończyć formalności pogrzebowe i w spokoju pożegnać bliską osobę.

Dlaczego wybrać nasz zakład pogrzebowy?

Charon poznański to najlepszy dom pogrzebowy w Poznaniu świadczący kompleksowe usługi w oparciu o indywidualne wymagania każdego klienta. Nasi pracownicy przy wykonywaniu każdej z usług stawiają na pierwszym miejscu troskę o poszanowanie ciała zmarłego.

Dokładamy wszelkich starań aby transport, ubiór oraz złożenie ciała w trumnie było wykonane ze szczególną uwagą i dbamy o każdy, najmniejszy aspekt. Wszystkie działania podejmujemy w porozumieniu z rodziną zmarłego i ich wymaganiami.Dodatkowo, oferujemy trumny z najwyższej jakości odmiany drewna o różnorodnej kolorystyce i wzornictwie. Wiele modeli spełniających oczekiwania różnych klientów pozwala śmiało rzec, że każdy wybierze trumnę godną pochowania w niej zmarłego.

Dla osób, decydujących się na kremację przygotowaliśmy urny. W naszej ofercie znajdą Państwo metalowe, kamienne, drewniane, kompozytowe oraz ze stali nierdzewnej urny zdobione lub gładkie podporządkowane wymogom każdego z Państwa.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy z podstawowymi formalnościami dotyczącymi uroczystości pogrzebowej zapraszamy do kontaktu z naszą poznańską firmą pogrzebową.

Pogrzeby

Pragniemy, aby to ostatnie pożegnanie z bliską Państwu osobą było niczym niezmąconym czasem refleksji. W każdej chwili służymy pomocą, informacją i fachowym doradztwem. Jako szczególną pomoc, na życzenie najbliższej rodziny dla osób starszych i niepełnosprawnych wszelkie formalność związane z organizacją pogrzebu możemy dokonać u Państwa domu.

Usługi Pogrzebowe

Oferujemy szeroki zakres usług około-pogrzebowych w tym transport osób zmarłych, usługi cmenterne i inne.

Ceremonie Pogrzebowe

W trudnych chwilach zajmiemy się także wszelkimi kwestiami związanymi z organizacją całej ceremonii pogrzebowej.

Trumny i Urny

W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment trummien i urn. Pomożemy wybrać najlepszą dla Twoich bliskich.

Napisz do nas

Elegancki pogrzeb to sposób oddania hołdu zmarłemu. Jeśli chcemy, żeby ceremonia była piękna i uroczysta, wybierzmy dobry zakład pogrzebowy.

.

Kontakt
RODO
Captcha

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, zadzwoń: 61 851-70-00
lub 502-660-222

Firma Pogrzebowa "CHARON"

Garbary 36,
61-868 Poznań
Tel.: 61 851-70-00
Tel.2: 502-660-222
Mail: charon@post.pl